Devylnk & Omreon Bilişim Teknolojileri İş Birliği

Omreon Bilişim Teknolojileri Sektörde Nasıl Tanınıyor?

Omreon Bilişim Teknolojileri 2017 yılında işletmelere yazılım geliştirme, proje yönetimi, dış kaynak (outsourcing) temini ve veri güvenliği alanında danışmanlık hizmetleri ve çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. Omreon, müşterilerine etkili ve güvenilir ürün, hizmet ve çözümleri en uygun fiyatlarla sunma misyonuyla çalışmakta ve sektöre bu amaç doğrultusunda hizmet vermektedir. Omreon ekibi bilgi teknolojileri alanında vizyoner bir bakış açısına sahip olup, 15 yıllık deneyimle temellenen gelişmiş bir beceri setiyle donatılmış dinamik bir ekiptir.

Omreon, her bir müşteri için operasyonel verimlilik, karlılık ve maliyet tasarrufu vaat eden hızlı, güvenilir ve sağlam bir alt yapı hizmeti sunmaktadır.

Omreon Bilişim Teknolojileri, Devlynk ile Neden Çalışmaya Başladı?

Omreon Bilişim Teknolojileri, geliştiricisi olduğu proje için .Net Backend developer ve Mobile developer işgücüne ihtiyaç duyuyordu. Devlynk ile çalışmanın proje özelinde kaynak temini açısından efektif olacağını düşünen Omreon ekibi, Devlynk ile proje sürecine ilk adımı attı.

 
Omreon’dan Ömer Şen anlatıyor;

‘’Omreon bilişim teknolojileri olarak, tam zamanlı yazılımcı istihdam maliyetinin fazla olması ve proje bazlı bir yazılımcıya ihtiyaç duyduğumuz için Devlynk ile çalışmaya karar verdik. Proje geliştirme sürecinde, Devlynk üzerinden bulduğumuz backend developer ile projeyi hedeflediğimiz sürede ve kapsamda teslim aldık. Sonrasında, Devlynk üzerinden bir de mobil developer bularak mobil uygulama projesi geliştirdik. Tüm süreç iyi tasarlanmıştı ve bizim açımızdan çok rahat geçti. Projemiz özelinde uzman kaynaklara en kolay yoldan ulaşma imkanı bulduk. Ayrıca projelerde performans takibinin Devlynk tarafından yapılması, faturalama sürecinin de onlar tarafından takip edilmesi bizi müşterilerimize güvenle proje teslim etme noktasında rahatlattı. Freelancer çeşitliliği ve puanlandırma projelerimizde bize çok faydalı oldu.’’

Ömer Şen;

“Omreon bilişim teknolojileri olarak, Devlynk ile çalışmanın avantajlarını başlıklar altına toplayacak olursak;

  • Alanında uzman profesyonel developerları, uygun maliyetler ile bulma imkanı,
  • Proje sürecini verimli olarak hayata geçirme,
  • İş süreçlerinde operasyonel açıdan zaman kazanma,
  • Hız ve takibin yapılması, işgücü optimizasyonu olarak özetleyebiliriz.

Devlynk, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin yazılımcı ihtiyacını karşılamak için hızlı, pratik ve güvenilir bir çözüm sunuyor. Siz de hemen projenizi ücretsiz yayımlayın, freelance yazılımcı ve yazılım ajansları ile projenizi Devlynk’te hayata geçirin.